Demir Erif (The Iron Sheriff) Trke Dublaj Izle Kovboy I 1957 Izle - YouMuviz - Watch movies
Youmuviz

Demir Erif (The Iron Sheriff) Trke Dublaj Izle Kovboy I 1957 Izle

Demir Erif (The Iron Sheriff) Trke Dublaj Izle Kovboy I 1957 Izle
Demir Erif (The Iron Sheriff) Trke Dublaj Izle Kovboy I 1957 Izle.
Güney Dakota'da bir posta arabası soyulur ve şoförü öldürülür. Ölmekte olan bir adam olan Gene Walden, şerif Sam Galt'a, Sam'in oğlu Benjie'nin sürücüyü vurduğunu söyler. Benjie, Walden'ın kızıyla evlenmek üzere nişanlıdır. Benjie tutuklanır. Gazete yayıncısı Phil Quincy, Walden'ın ne dediğini bilmek ister, ancak Sam söylemez. Quincy ve şerif, babası görev başında öldürülen bir kanun adamı olan Claire'e aşıktır.
Sam, oğlunu savunması için tanınmış bir avukat olan Roger Pollock'u getirir ve gerçek suçluları bulmaya yardım etmesi için Sutherland adında bir dedektif tutar. Zamanla, tüm kanıtlar Benjie'nin katil olduğuna işaret ediyor; Avukatının isteklerine rağmen Sam, Walden'ın kendisine söylediklerini doğrular. Benjie suçlu bulunur ve asılmaya mahkum edilir.
Soygundan gelen paralar Kathy'nin umut sandığında bulunur. Kathy'nin babası Walden, sağlığı bozulduğu için posta arabasını soydu ve kızının geçimini sağlamak için yeterli paraya sahip olmasını istedi. Sahnenin programını bilen bir telgraf operatörü olan Leveret, onu pusuya düşürdü ve kısa bir süre sonra, paranın zaten çalındığını bilmeden sürücüyü öldürdü. Walden dürüstçe cinayeti Benjie'nin işlediğini düşündü. Sam, oğlunu kurtarmak için Leveret'i zamanında adalete teslim etmeyi başarır.
Oyuncu kadrosu
Sterling Hayden Sam Galt olarak
Constance Ford Claire olarak
John Dehner Pollock olarak
Quincy olarak Kent Taylor
Leveret olarak Kral Donovan
Kathleen Nolan Kathy olarak
Darryl Hickman, Ben Galt olarak
Mort Mills Sutherland olarak
Walter Sande Mareşal Ellison olarak
Peter Miller Jackson Gallagher olarak
Eugene Walden olarak I. Stanford Jolley

Tags: Demir Erif (The Iron Sheriff) Trke Dublaj Izle Kovboy I 1957 Izle, #film, #movie, #DemirŞerif